Title Image

Organizatat e Kontraktuara

Spitali Medstar Antalia

Spitali Medstar Antalya, i cili u vu në shërbim në vitin 2009; Duke ndërthurur përvojën, njohuritë dhe besimin me pajisjet e avancuara teknologjike, ofron shërbim me një kapacitet prej 124 shtretërish në një sipërfaqe të mbyllur prej 18.500 m2. Spitali Medstar Antalya ka 5 salla operacioni dhe gjithsej 33 shtretër të kujdesit intensiv, 23 prej të cilëve janë në njësinë e kujdesit intensiv të përgjithshëm dhe 10 në njësinë e kujdesit intensiv neonatal.

Spitali Medstar Topçular

Spitali Medstar Topçular është spitali i grupit që shërben që nga viti 1999 dhe është qendra e referencës për shërbimet shëndetësore të rajonit. Ajo ofron shërbim me arkitekturën e saj moderne të rinovuar dhe hapësirën e gjerë të përdorimit (58 shtretër pacientësh në një zonë të mbyllur prej 4600 m2).

Spitali Memorial i Antalias

Spitali Memorial Antalya; Ofron shërbim me 114 pacientë dhe 28 shtretër të terapisë intensive, 5 salla operacioni, Reparti i Radiologjisë me teknologji të avancuar, Njësitë e Kujdesit Intensiv me karakteristika të perceptimit të ditës dhe natës, Shërbimi Koronar Angio, Njësia e Radiologjisë Intervenuese, Qendra e Kimioterapisë dhe Artit. Me dizajnin e tij modern arkitektonik, spitali ofron dhoma dhe ambiente banimi për pacientët me të gjitha tiparet e pritura nga një hotel me 5 yje, si dhe cilësi dhe komoditet që do të ndikojë pozitivisht në psikologjinë e pacientit.

Double Tree by Hilton Antalya City Center

DoubleTree by Hilton Antalya City Center ofron një vendndodhje të shkëlqyer në zemër të qytetit. Shijoni qasje të lehtë në shumë atraksione të njohura, restorante, dyqane dhe më shumë. Ajo është një 10-minuta në këmbë në Kaleici historike.

Kaleici historik
Qendra Tregtare MarkAntalya
Plazhi Konyaalti
Plazhi Lara
Qyteti i lashtë Perge

Hotel Su

I vendosur në qendër të Antalias, në Konyaaltı, Hotel SU u ofron miqve të tij një përvojë mbresëlënëse si një hotel qyteti me 5 yje.

Hotel SU, ku do të lini pas ritmin e lodhshëm të jetës moderne dhe do të shijoni të qenit vetëm me veten; Ju fton në një eksperiencë të jashtëzakonshme ku do të përkëdhelni veten me dhomat e tij elegante, çdo detaj i të cilave është planifikuar me përpikmëri, restorante konceptuale ku do të shijoni shijet e spikatura të kuzhinës turke dhe botërore, ambientet SPA ku do të relaksoheni dhe aktivitetet plot argëtim.

Hotel SU, hoteli i parë me dizajn në Turqi, ju magjeps që në momentin kur hyni në derën e tij. Ndërsa ju qetëson me konceptin e tij të bardhë, ju fton të argëtoheni me detajet e tij të ndryshme! Përveç të qenit një hotel i mrekullueshëm i qytetit, Hotel SU mirëpret mysafirët e tij me atmosferën e tij jashtëzakonisht mbresëlënëse dhe komode dhe ofron shërbimin më të mirë për mysafirët e tij që duan të kenë një eksperiencë romantike akomodimi me dekorimin e tij dhe lehtësitë në dhomë dhe në hotel.

Transferta VIP

Shërbimi i transferimit VIP ofron shumë përparësi, duke përfshirë:

Eksperiencë udhëtimi pa stres dhe komode
Një udhëtim i sigurt dhe i rehatshëm
Duke e bërë udhëtimin më të lehtë dhe më të rehatshëm